Portal internetowy Teraz P這ck- Lokalna nawigacja w biznesie

Dzi jest 19 Wrze郾ia 2018 roku, imieniny obchodz: Konstancja, January

PBU Interbud P這ck

Odwiedziny

Wszystkich ods這n od 1 marca 2009:
155 783 911

Nieruchomo軼i P這ck

Oferty pracy

Tu jeste: TerazP這ck » Oferty pracy » Metrohouse P這ck

Data dodania:
  2014-12-04 09:31:07
Stanowisko:
  Doradca ds. nieruchomo軼i
Opis:

Metrohouse S.A. to wiod帷a sie agencji nieruchomo軼i w Polsce obecna na rynku od ponad 10 lat. Oferta firmy obejmuje po鈔ednictwo w sprzeda篡, kupnie i wynajmie nieruchomo軼i mieszkaniowych i komercyjnych. W sk豉d grupy wchodzi równie dzia kredytowy Metrofinance i Salon Dewelopera.

 Opis stanowiska:
- Profesjonalna obs逝ga klientów
- bezpo鈔ednia praca z klientem
- obs逝ga po-sprzeda穎wa
- pozyskiwanie ofert kupna/sprzeda篡/najmu nieruchomo軼i oraz ich systematyczna aktualizacja
- kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
- kontrola stanu prawnego nieruchomo軼i
- monitorowanie rynku nieruchomo軼i
- praca w systemie zadaniowym, ukierunkowanym na realizacj celów - wyznaczamy optymalny dla Ciebie kierunek dzia豉 okresowych

Oferujemy:
mo磧iwo嗆 specjalizacji w pracy z klientem sprzedaj帷ym i kupuj帷ym;
zbudowanie z nami najlepszego zespo逝 obs逝guj帷ego szeroki zakres tematyczny zwi您any z rynkiem nieruchomo軼i (kupno, sprzeda, obs逝ga finansowa, rynek pierwotny);
sta造 system szkole i rozwoju zawodowego;
mo磧iwo嗆 awansu;
mo磧iwo嗆 dopasowania czasu pracy;
wysoki poziom wynagrodzenia prowizyjnego uzale積iony 軼i郵e od wykonanej pracy;
mo磧iwo嗆 korzystania z biura i jego zasobów;
narz璠zia do pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy, materia造 marketingowe.

    Jako lider rynku nieruchomo軼i w Polsce gwarantujemy zainteresowanym osobom szkolenia wst瘼ne oraz sumienn pomoc podczas stawiana pierwszych kroków w firmie aby Twoja praca przynosi豉 zamierzone efekty finansowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przes豉nie CV.

Gwarantujemy poufno嗆. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z pó幡. zm.) prosimy o za陰czenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse S.A. danych osobowych w celach rekrutacji. Metrohouse S.A. Oddzia P這ck.

Praca:
  w kraju
Miejscowo嗆:
 P這ck
P貫:
 dowolna
Wymagane kwalifikacje:

Wymagania:
dyspozycyjno嗆 i umiej皻no嗆 organizacji czasu pracy;
systematyczne kontakty z klientami bezpo鈔ednie i telefoniczne (sprzeda穎we i posprzeda穎we);
obs逝ga dokumentów zwi您anych z transakcjami.
umiej皻no嗆 negocjacji
wysoko kultura osobista
Rodzaj zatrudnienia:
 Umowa zlecenie
Proponowane wynagrodzenie:
 Prowizyjne
Dodatkowe uwagi:

Mile widziane: Do鈍iadczenie w bran篡 nieruchomo軼i, sprzeda篡, handlu, obs逝dze klienta

Pracodawca:
  METROHOUSE
Adres:
 P這ck ul. Kolegialna 26A lok. U2
Telefon:
  607 771 509
 adobrosielska@metrohouse.pl

» Zobacz wszystkie oferty pracy Metrohouse P這ck

143 553 665