Portal internetowy Teraz Płock- Lokalna nawigacja w biznesie

Dziś jest 14 Listopada 2018 roku, imieniny obchodzą: Laura, Emil, Wawrzyniec

PBU Interbud Płock

Odwiedziny

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
158 090 660

Nieruchomości Płock

Oferty pracy

Tu jesteś: TerazPłock » Oferty pracy » Biuro Rachunkowe INFO PARTNER Tomasz Fuksiński

Data dodania:
  2017-05-16 13:07:04
Stanowisko:
  Referent ds.księgowości
Ilość miejsc:
 1
Opis:

Opis stanowiska: Referent ds.księgowości

Obowiązki:
- dekretacja dokumentów księgowych,
- wprowadzanie dokumentów do systemy księgowego,
- weryfikacja zapisów księgowych,
- przygotowywanie raportów i zestawień.

Wymagania:
- znajomość zagadnień z zakresu księgowości i prawa podatkowego,
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- obowiązkowość, systematyczność,

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego wyłącznie na adres email: praca@info-partner.com.pl

Praca:
  w kraju
Miejscowość:
 Płock
Płeć:
 dowolna
Wymagane wykształcenie:
 min.średnie
Rodzaj zatrudnienia:
 Umowa o pracę

Pracodawca:
  Biuro Rachunkowe INFO PARTNER
Adres:
 09-400 Płock ul. Stary Rynek 13
Telefon:
  501440865
 praca@info-partner.com.pl

» Zobacz wszystkie oferty pracy Biuro Rachunkowe INFO PARTNER Tomasz Fuksiński

145 808 804