Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal internetowy Teraz Płock- Lokalna nawigacja w biznesie

terazplock.pl logo
Dziś jest 18 Lutego 2019 roku, imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Placówka Kształcenia Ustawicznego Płock

Placówka Kształcenia Ustawicznego

Popłacińska 37
09-401 Płock
tel. 24 262-87-31
tel. 24 262-98-25
kom. 601 271 465

www: www.agentochrony.com

e-mail: rafik997@poczta.fm

Galeria zdjęć

O nas

Ustawa o ochronie fizycznej osób i mienia nakłada na wszystkich pracowników ochrony obowiązek posiadania wpisu na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony. Zgodnie z tą ustawą wpis wydaje się osobom, które między innymi legitymują się świadectwem szkoły potwierdzającym uzyskanie specjalistycznego wykształcenia lub zaświadczeniem o ukończeniu specjalistycznego kursu.

Co pięć lat każdy Kwalifikowany Pracownik Ochrony musi ukończyć kurs udoskonalający.

Zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych nauką w szkole lub chcących ukończyć specjalistyczne kursy stwarzające ciekawe perspektywy zawodowe. Placówka działa od 2000 roku, współpracuje z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, agencjami detektywistycznymi i ochrony, jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ochrony oraz Polskiego Związku Pracodawców Ochrony.

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, własną bazę lokalową co gwarantuje wysoki poziom nauczania i stalą wymianę doświadczeń, a Placówka Kształcenia Ustawicznego posiada wpis do rejestru placówek oświatowych nr 296.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra mająca doświadczenia w branży detektywistyczno- ochroniarskiej i policyjnej. Szkoła przygotowuje wysoko wykwalifikowanych pracowników ochrony osób i mienia (firm, przedsiębiorstw, banków, hoteli, sklepów, VIP-ów, imprez masowych itp.). Szkolący się przygotowani są także do roli przedsiębiorcy prowadzącego własną agencję ochrony lub kierowanie działalnością z zakresu usług ochrony osób i mienia. Na podstawie zaświadczenia o odbytym szkoleniu otrzymuje się wpis na listę KWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW OCHRONY.

Zajęcia prowadzone są w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. Terminy ustalane indywidualnie z grupami. 

W programie kursu Kwalifikowany Pracownik Ochrony:

Przygotowanie teoretyczne i praktyczne w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych oraz znajomości przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia.

Czas trwania 245 godzin.

Kurs kończy się wewnętrznym egzaminem.

Kurs Doskonalący dla KPO – 40 godz. – zgodnie z Rozporządzeniem MSWIA z dnia 15.01.2016r.


Znajdziesz nas również w branżach:

Usługi > Ochrona osób, mienia

Usługi > Konwój

Nauka i edukacja > Szkoły pomaturalne i policealne

Słowa kluczowe:
Szkoła detektywów Płock

Formy płatności

Komfort

REKLAMA

miejsce na reklamę˝
149 975 192