Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal internetowy Teraz Płock- Lokalna nawigacja w biznesie

terazplock.pl logo
Dziś jest 20 Sierpnia 2018 roku, imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard

Skład Węgla NOR-AD Płock

Skład Węgla NOR-AD

Jordanów 17a
09-530 Gąbin
tel. 24 277-55-95
fax. 24 277-55-95

www: www.nor-ad.pl

e-mail: skladopalujordanow@op.pl

Galeria zdjęć

O nas

Firma NOR-AD Norbert Myzia jest składem opału działającym na rynku sprzedaży i dystrybucji materiałów opałowych od ponad 10 lat. W ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment materiałów opałowych: eko-groszek, węgiel (kostka, orzech, groszek), miał, węgiel brunatny, które dostarczamy do naszych Klientów zarówno w formie sypkiej, jak i w opakowaniach zbiorczych na paletach. Dowozimy własnym transportem towar w każdej ilości, na wskazany adres i dogodny czas dla naszych Klientów.

Oferta asortymentowa proponowanych materiałów opałowych obejmuje różnorodny zakres parametrowy opału, a tym samym dogodne i konkurencyjne warunki cenowe. Proponujemy różnorodne formy płatności, tzn. gotówkową, ratalną oraz terminową. Przyjmujemy zamówienia w formie osobistej, telefonicznej, faksowej, elektronicznej oraz pocztowej. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi. Wystawiamy faktury VAT.

W przypadku zainteresowania współpracą lub złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny 24/277-55-95, e-mailowy: skladopalujordanow@op.pl, pocztowy na adres korespondencyjny lub osobisty w siedzibie firmy. Zapraszamy do zapoznania się z konkurencyjnością naszej oferty poprzez określenie parametrów opałowych, tj.: typ opału, asortyment, granulacja, wartość opałowa, zawartość popiołu oraz siarki, sposobu płatności oraz dostawy. Przygotujemy indywidualną ofertę, zgodną z Państwa oczekiwaniami.

Firma NOR-AD Norbert Myzia świadczy również usługi transportowe w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego. Posiadamy samochody ciężarowe z naczepami plandekowymi i samowyładowczymi o przestrzeni ładunkowej 40m3 oraz samochody dostawcze o ładowności do 3t. Zapewniamy pewną, terminową i bezpieczną realizację zleceń. Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki wykwalifikowanej grupie pracowników, która gotowa jest świadczyć usługi o najwyższym standardzie. Zlecając transport naszej firmie możecie być spokojni o swoje towary i obsługę Państwa klientów. Realizujemy zlecenia transportowe 7 dni w tygodniu!


Znajdziesz nas również w branżach:

Budownictwo > Budowlane materiały - sprzedaż

Przemysł, Elektryka, Energetyka > Składy opału

Motoryzacja i transport > Transport ciężki

Nieruchomości > Magazyny wynajem

Nieruchomości > Powierzchnie magazynowe Płock

Produkty

Usługi

Formy płatności

Komfort

REKLAMA

miejsce na reklamę˝
142 175 912