Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal internetowy Teraz Płock- Lokalna nawigacja w biznesie

terazplock.pl logo
Dziś jest 18 Czerwca 2019 roku, imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Green Project Pracownia architektury krajobrazu. Płock

Green Project Pracownia architektury krajobrazu.

Bierzewice 7 A
09-500 Gostynin
kom. 602-524-979

www: www.greenproject.pl

e-mail: greenproject@tlen.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt 9-17, sob,nd-nieczynne

Galeria zdjęć

O nas

GREEN PROJECT jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą, świadczącą usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią i jej pielęgnacją.

Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi z wykształceniem z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujących nowych rozwiązań.

Wiedza, umiejętności i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych ogrodów i dekorowanych pomieszczeń. Zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług.

Profesjonalizm i zaangażowanie ludzi związanych z firmą powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów na każdym etapie inwestycji – od realizacji projektu, poprzez jego wykonanie, do prowadzenia pielęgnacji.

Aby zapewnić najwyższy standard usług stale współpracujemy z szerokim gronem specjalistów - architektami, projektantami branżowymi, ogrodnikami, inspektorami nadzoru. Realizujemy inwestycje na podstawie projektów również innych pracowni architektury krajobrazu.

Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy realizację najbardziej skomplikowanych wizji klienta.. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski, który dostosowany jest do naszych warunków klimatycznych. Zaopatrujemy się u najlepszych producentów w kraju, w związku z tym, możemy z pełną odpowiedzialnością udzielać gwarancji na dostarczone materiały oraz wykonane prace.

Zapraszamy do współpracy!


Znajdziesz nas również w branżach:

Budownictwo > Architektoniczne biura, projekty

Budownictwo > Projektowanie - urbanistyczne i przestrzeni

Dom i ogród > Ogrodnicze artykuły, sprzęt

Dom i ogród > Ogrodnicze usługi

Dom i ogród > Ogrody - projektowanie

Budownictwo > Budowlane usługi - brukarstwo

Słowa kluczowe:
projektowanie terenów zielonych projektowanie terenów zielonych płock i okolice urządzenie i pielęgnacja terenów zielonych projektowanie ogrodów projektowanie ogrodów płock i okolice projektowanie ogrodów gostynin i okolice

Formy płatności

REKLAMA

miejsce na reklamę˝
155 172 819