Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal internetowy Teraz Płock- Lokalna nawigacja w biznesie

terazplock.pl logo
Dziś jest 19 Września 2018 roku, imieniny obchodzą: Konstancja, January

Kancelaria Podatkowa

Kancelaria Podatkowa "WM" Wioletta Skonieczna

Powstańców Styczniowych 2B / 101
09-400 Płock
tel. 24 264-62-62
tel. 24 264-62-65
kom. 512 336 430
fax. 024 263-93-40

www: www.kancelaria-skonieczna.pl

e-mail: skoniecznawioletta@op.pl

Godziny otwarcia:
7:45 - 16:00

Galeria zdjęć

O nas

Kancelaria Podatkowa rozpoczęła  swoją działalność w 1993 roku. Jej właścicielem jest  doradca podatkowy  wpisany na listę Krajowego Rejestru Podatkowego pod  nr  05490.
Kancelaria spełnia wymogi w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zgodnie z art. 44 ust.1 ustawy o doradztwie podatkowym .
Ściśle współpracujemy z Kancelarią Prawną co pozwala na szybkie konsultowanie  wątpliwości  klientów , zarówno w zakresie prawa podatkowego jak też szeroko rozumianego prawa polskiego i zagranicznego.

Prowadzimy szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych nie tylko z okolic Płocka. W dobie szybko rozwijających się usług telekomunikacyjnych, bariery terytorialne przestają dla nas istnieć.
 

W ramach usług księgowych mieści się m.in. stałe i okresowe prowadzenie na rzecz zleceniodawców:

Księgi rachunkowe (handlowe)

Podatkowe księgi przychodów i rozchodów

Ewidencja przychodów (ryczałt ewidencjonowany)

Ewidencja dla celów podatku od towarów i usług

Doradztwo podatkowe

Udział w postępowaniu podatkowym, zastępstwie procesowym

Obsługa płacowo-kadrowa

Rozliczenia ZUS
 

Dla potrzeb Klientów Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:45 do 16.00. Wedle potrzeb Klientów możliwy jest kontakt z kancelarią również w sobotę.


 


Znajdziesz nas również w branżach:

Biuro, usługi biurowe > Biura rachunkowe

Słowa kluczowe:
biuro rachunkowe, usługi rachunkowe, rozliczenia z Urzędem Skarbowym, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, usługi księgowe, księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, kadry i płace, rejestracje działalności gospodarczych, rejestracje spółek, usługi księgowe i rozrachunkowe, ewidencje podatku od towarów i usług, obsługa pracowników, rozliczenia z US i ZUS, ewidencja kosztów i przychodów, ewidencja środków trwałych, ewidencja wyposażenia, ewidencje księgowe, prowadzenie ewidencji ryczałtowych, pełna księgowość prowadzenie ksiąg handlowych, obsługa kadrowo płacowa, sporządzanie list płac, sporządzanie deklaracji ZUS i PFRON, elektroniczne przesyłanie dokumentów do ZUS, sprawozdania dotyczące zatrudnienia, nadzór nad dokumentacją kadrową, księgowość on-line, usługi kadrowe, raporty menedżerskie, ocena sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstw, kontrola płynności finansowej, optymalizacja kosztów działalności,

Formy płatności

Komfort

REKLAMA

miejsce na reklamę˝
143 531 882