Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal internetowy Teraz Płock- Lokalna nawigacja w biznesie

terazplock.pl logo
Dziś jest 20 Sierpnia 2019 roku, imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard

Dylewski Mariusz Dylewski Płock

Dylewski Mariusz Dylewski

Wielgi/Nowa Wieś .21e
87-603 Wielgi
kom. 608-150-586

www: www.dylewski.net.pl

e-mail: mariusz.markotynk@wp.pl

Galeria zdjęć

O nas

 

O nas

Działalność naszej firmy rozpoczęliśmy w roku 1999. Przez trzynaście lat firma działała tylko w branży budowlanej.

W  2012 r. firma „DYLEWSKI” rozszerzyła zakres działalności o branżę motoryzacyjną, wybudowana została:

    Bezdotykowa myjnia samoobsługowa niemieckiej firmy Ehrle.
    Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
    Warsztat samochodowy pod nazwą AutoMax

Jesteśmy firmą, która podejmuje się każdego wyzwania. Przez te kilkanaście lat   zrealizowaliśmy szereg inwestycji dla dużych firm budowlanych jak i zarówno dla klientów indywidualnych. Firma idzie wraz z postępem i inwestuje w coraz nowocześniejszy sprzęt.

Firma "DYLEWSKI" dysponuje nowoczesnym sprzętem, który pozwala na wykonanie najwyższej jakości tynków posadzek czy elewacji. Do wszystkich usług świadczonych przez nas jako generalny wykonawca czy podwykonawca używamy wysokiej jakości materiałów i solidności wykonania. Kadra pracownicza firmy dysponuje doświadczeniem popartym wieloletnią praktyką.
Budownictwo

Nasza firma wykonuje następujące usługi:
    tynki na siatce stucanet

    ocieplenia poddaszy pianą pur                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

    Budowa domów od podstaw,
    tynki gipsowe,
    tynki cementowo-wapienne,
    posadzki wylewne maszynowo,
    docieplenia budynków,
    ścianki karton-gips,
    aranżacja poddaszy,
    gładzie,
    prace remonotwe,
    prace wykończeniowe,
    usługi malarskie,
    sufity podwieszane,
    ścianki działowe,
    tynki dekoracyjne,
    podbitka,
    glazura, terakota,
    panele ścienne, podłogowe,

Tynki cementowo-wapienne

Uniwersalność połączenia wapna i cementu polega na wieloaspektowych możliwościach ich stosowania - zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku, a także w pomieszczeniach suchych (pokoje, salony, klatki schodowe, piwnice, garaże) lub charakteryzujących się dużą wilgotnością (kuchnia, łazienka, pralnia). Uniwersalność w przypadku tynków cementowo-wapiennych oznacza również, że bez stosowania chemicznych środków adhezyjnych i gruntujących, które poprawiają przyczepność tynków do podłoża, tynki cementowo-wapienne można nakładać tak na podłożach betonowych jak i z cegły silikatowej, ceramiki czerwonej, bloczków betonowych jak również bloczków wykonywanych z betonu komórkowego. Dodatkowo oferują one odporność na korozję biologiczną (grzyby, algi, etc). Są też bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale za to ciężkie do wyrabiania.

Posadzki

W ofercie firmy DYLEWSKI znajduje się wykonanie jastrychów /wylewek/ cementowych z Mixokretów spalinowych. Te nowoczesne maszyny pozawalają na wykonywanie posadzek nawet w trudno dostępnych miejscach oraz w znacznym oddaleniu od miejsca składowania materiałów (max. do 150 mb). Prace prowadzone przez Marko - Tynk polegają na starannym ułożeniu izolacji oraz warstwy jastrychu. Czynności te wykonywane są nowoczesną techniką, co daje dużą dokładność i – w efekcie - równość powierzchni. Wykonywanie warstw wyrównawczych czy samopoziomujących staje się niepotrzebne, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów budowy. Posadzki takie przeznaczone są następnie pod układanie parkietów, wykładzin, glazury itp.

Tynki na siatce stucanet

 

Płyty g-k czy siatka Stucanet? Tynkowanie poddasza


Płyta gipsowo-kartonowa to pierwszy materiał, który przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o wykończeniu poddasza. Jednak takie rozwiązanie okazuję się często problematyczne. Na szczęście pojawiają się alternatywy do tradycyjnych rozwiązań. Siatka Stucanet, mimo że na rynek weszła stosunkowo niedawno, to już cieszy się dużą popularnością oraz dobrą reputacją.

 

 

Czym jest siatka Stucanet?

siatka stucanet

Stucanet® no panel ocynkowanej siatki drucianej z wplecioną perforowaną tekturą. Dzięki takiej budowie, jest idealnym materiałem pod tynk. Stucanet to panel tynkarski, na który można nakładać różne rodzaje tynków maszynowych lub ręcznych takich jak: gipsowe, cementowo-wapienne, gipsowo-wapienne zarówno w wewnątrz np. do wykończenia poddasza jak i na zewnątrz, wykonując elewację.

Czy warto stosować siatkę Stucanet?

Problem z płytami g-k jest taki, że wykonując wykończenie poddasza użytkowego np. drewnianego musimy liczyć się z pęknięciami w warstwie tynku, dlatego że taka konstrukcja "pracuje", w wyniku tego powstają naprężenia w warstwie płyt gipsowo-kartonowych co w rezultacie powoduje pęknięcia. Natomiast siatka jest elastyczna i bardzo wytrzymała przez co nie musimy się martwić pęknięciami. Tynkowanie przy pomocy Stucanetu, to metoda w Polsce mniej znana niż na zachodzie, na pewno więcej firm wykonawczych znajdziemy pracujących przy pomocy płyt g-k, jednak jeżeli zależy nam na jakości i wytrzymałości to warto poszukać firmy, która zna się na metodzie, w której wykorzystuje się Stucanet. Metoda ta jest droższa, jednak nie wiele, a gdy pomyślimy o wytrzymałości i elastyczności, to warto doliczyć przewagę Stucanetu. Aktualnie cena siatki jest bardzo atrakcyjna, ponieważ arkusz 1,68 m2 kupimy w cenie od 38,5 zł, tutaj: stucanet

poddasze siatka stucanet


Elewacje zewnętrzne

Firma DYLEWSKI proponuje Państwu usługi realizowane przy użyciu nowoczesnych i kompleksowych materiałów służących do ocieplania ścian zewnętrznych budynków w technologii bezspoinowego system u ociepleń (BSO). System ten możne być stosowany zarówno do ocieplania budynków już istniejących jak i nowowznoszonych. Implementacja systemu polega na tym, że płyta styropianowa jest przymocowywana do ścian zaprawą klejącą i łącznikami, warstwa zbrojona z siatką z włókna szklanego jest nakładana, a całość jest wykańczana cienkowarstwową wyprawą tynkarską.

Tynki gipsowe

Zapewniamy najnowsze technologie i konkurencyjne ceny. Wieloletnie doświadczenia potwierdziły walory tynków. W dzisiejszych czasach tynki występują prawie w każdym pomieszczeniu. Jest to materiał idealny do każdego podłoża i może być stosowany w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Główną jego zaletą jest to, że umożliwia proces "oddychania ścian" -w przypadku zbyt wysokiego poziomu wilgoci chłonie ją, gdy jest zbyt sucho oddaje wilgoć do otoczenia. Gdy temperatura pomieszczenia jest zbyt wysoka naturalne właściwości tynku powodują uwalnianie się pary wodnej, która tworzy przeciwogniową osłonę. Ściany pokryte tynkiem gipsowym mają mały współczynnik przenikania ciepła, co wiąże się z oszczędnością ogrzewania. Nie bez znaczenia jest też fakt, że tynki gipsowe mają PH zbliżone do skóry człowieka, co sprawia, że otynkowane nimi powierzchnie są przyjazne dla ludzi Tynk Gipsowy tworzy idealnie gładką powierzchnię przygotowując ściany bezpośrednio pod malowanie bez potrzeby stosowania gładzi gipsowych.

Gładzie gipsowe

Jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie sposobów wyrównywania ścian przed malowaniem, jest nakładanie gładzi gipsowej. Zastosowanie gładzi gipsowej pozwala na uzyskanie gładkich ścian, choć wymaga to dużej dokładności i wprawy. Zdaniem fachowców nawet starannie wykonane tynki cementowe czy cementowo-wapienne nie mają tak idealnie gładkiej powierzchni, jaką można uzyskać przez zastosowanie gładzi gipsowej. Gładzie podobnie jak inne wyroby gipsowe należą do najzdrowszych materiałów budowlanych - nie zawierają żadnych szkodliwych domieszek. Zapewniają pomieszczeniom przyjazny mikroklimat - wchłaniając lub oddając nadmiar wilgoci. Nadają się na wszystkie podłoża mineralne, a ich nanoszenie jest łatwe. Kolejnym atutem gładzi gipsowych jest ich stosunkowo niska cena. Gładzie gipsowe mają jednak wady: podczas szlifowania bardzo pylą, nie są zbyt odporne na wilgoć, powodują korozję stali, a wykończone gładzią ściany mogą wydawać się przesadnie, wręcz nienaturalnie gładkie.
Stacja kontroli pojazdów

Stacja Kontroli Pojazdów działa od maja 2013 roku. Jest wyposażona w sprzęt najwyższej jakości , aby Twoje auto było sprawdzone pod każdym względem, bo dobrze sprawdzony samochód to Twoje i Towjej rodziny bezpieczeństwo.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki pakiet usług :

    badanie techniczne samochodów do 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej
    badanie techniczne pojazdów przystosowanych do zasilania gazem LPG, CNG
    badanie pojazdów sprowadzonych z zagranicy
    badanie techniczne pojazdów przystosowanych do przewozu osób TAXI
    badanie techniczne pojazdu uprzywilejowanego
    badanie techniczne pojazdów przystosowanych do nauki jazdy „L”
    badanie techniczne motocykli/motorowerów
    badanie techniczne motocykli sprowadzonych z zagranicy
    badanie po kolizyjne
    badanie techniczne pojazdów z zabranym dowodem rejestracyjnym
    badanie techniczne pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczep
    kompleksowe sprawdzenie pojazdu przed zakupem

DODATKOWE USŁUGI:

    badanie amortyzatorów
    ustawienie świateł
    sprawdzenie zawieszenia (luzów układu kierowniczego)
    badanie toksyczności spalin
    badanie skuteczności hamulców
    pomiar - ustawienie geometrii zawieszenia
    przypomnienie SMS-em o kolejnym badaniu technicznym

Serwis samochodowy AutoMax
Naprawy główne i bieżące wszystkich marek:

    diagnostyka komputerowa
    wymiana rozrządu
    naprawa zawieszenia i hamulców
    wymiana i wyważanie kół
    ustawianie zbieżności - geometria kół
    montaż haków holowniczych
    wymiana układu wydechowego
    wszelkiego rodzaju montaż zabezpieczeń
    alarmy
    czujniki cofania
    centralne zamki
    przechowywanie opon

Całodobowa myjnia bezdotykowa

    Mycie oryginalnymi środkami niemieckiej firmy EHRLE
    Kluczyki dla stałych klientów
    Rabaty przy zakupie kluczyka ( za 100zł - 10% gratis )
    Dwustanowiskowy odkurzacz

Kontakt

Mariusz Dylewski,
Nowa Wies 21e,
87-603 Wielgie,
NIP 466 010 21 28
kontakt: 608 150 586,

mariusz.markotynk@wp.pl
Stacja kontroli pojazdów

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów

CW/016/P
ul. Miła 1/3
87-800 Włocławek
Stacja i serwis czynne:

poniedziałek – piątek 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 14:00

Tel. 054 420 11 88
mail: stacjawloclawek.mila@wp.pl

 


Znajdziesz nas również w branżach:

Budownictwo > Budowlane wykonawstwo, prace, usługi

Budownictwo > Budowlane usługi - murarskie

Budownictwo > Budowlane usługi - przemysłowe

Budownictwo > Budowlane usługi - remonty

Budownictwo > Remonty , renowacje budowlane

Budownictwo > Ocieplanie

Budownictwo > Murarskie prace

Słowa kluczowe:
budowa domów, tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne, posadzki wylewne maszynowo, docieplenia budynków, ścianki karton-gips, aranżacja poddaszy, gładzie, prace remontowe, prace wykończeniowe, usługi malarskie, sufity podwieszane, ścianki działowe, tynki dekoracyjne, podbitka, glazura, terakota, panele ścienne, podłogowe, marko, tynk, markotynk, ocieplenie pianą pur ocieplenie pianą poddaszy ,stropów ,ścian,fundamentów, hal,kurników tynki na siatce stucanet siatka stucanet zamiast płyty gk

Formy płatności

Komfort

REKLAMA

miejsce na reklamę˝
158 160 250