Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal internetowy Teraz Płock- Lokalna nawigacja w biznesie

terazplock.pl logo
Dziś jest 7 Grudnia 2019 roku, imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

 IN PLUS  Biuro Rachunkowe Agnieszka Mielczarek Płock

IN PLUS Biuro Rachunkowe Agnieszka Mielczarek

Mickiewicza 10 / lok.5
09-402 Płock
tel. 24 366-64-84
kom. 793701707

www: www.inplus-plock.pl

e-mail: poczta@inplus-plock.pl

Godziny otwarcia:
7.15-16.00 pon-pt

Galeria zdjęć

O nas

Jesteśmy Biurem Rachunkowym, które wciąż się rozwija stawiając sobie za cel profesjonalną obsługę podatkowo-księgową swoich klientów po konkurencyjnych cenach.
Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie obowiązków wobec organów administracji publicznej. Dzięki pełnomocnictwu kontaktujemy się z Urzędami Skarbowymi i Zakładami Ubezpieczeń Społecznych, załatwiając wszystkie formalności bez absorbowania naszych Klientów.
 Posiadamy licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 1483/2003

Nasze Biuro to rzetelność, sprawność i skuteczność, a przede wszystkim profesjonalna i miła obsługa.

Biuro rachunkowe IN PLUS prowadzi kompleksową obsługę w zakresie księgowości oraz doradztwa podatkowego. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i do osób fizycznych.

Zapraszamy do współpracy!


Znajdziesz nas również w branżach:

Biuro, usługi biurowe > Biura rachunkowe

Usługi

Słowa kluczowe:
biuro rachunkowe,usługi rachunkowe,biuro księgowe,księgowość,rozliczenia z Urzędem Skarbowym,rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,usługi księgowe,księgi handlowe,księgi przychodów i rozchodów,kadry i płace,rejestracje działalności gospodarczych,rejestracje spółek,usługi księgowe i rozrachunkowe,ewidencje podatku od towarów i usług,obsługa pracowników,rozliczenia z US i ZUS,ewidencja kosztów i przychodów,ewidencja środków trwałych,ewidencja wyposażenia,ewidencje księgowe,prowadzenie ewidencji ryczałtowych,pełna księgowość prowadzenie ksiąg handlowych,obsługa kadrowo płacowa,sporządzanie list płac,sporządzanie deklaracji ZUS i PFRON,elektroniczne przesyłanie dokumentów do ZUS,sprawozdania dotyczące zatrudnienia,nadzór nad dokumentacją kadrową,ocena sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstw,kontrola płynności finansowej,optymalizacja kosztów działalności,inplus,in-plus.

Formy płatności

Komfort

REKLAMA

miejsce na reklamę˝
160 970 509