Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal Płock - Cały Płock w internecie. Płocki portal Teraz Płock

terazplock.pl logo
Dziś jest 28 Listopada 2014 roku, imieniny obchodzą: Jakub, Lesław, Zdzisław
top
ramka
bottom

PBU Interbud Płock

top
ramka
bottom
top
ramka

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
84 602 908

bottom
top
ramka

2013-01-31

System gospodarowania odpadami

Urząd Miasta Płocka - Wydział Kształtowania Środowiska informuje, że na stronie internetowej UMP została utworzona zakładka dotycząca nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie miasta Płocka. Informacje na temat systemu gospodarowania odpadami znajdują się w zakładce Miasto/Odpady komunalne.
 
W pierwszej kolejności zostały na zamieszczone linki do aktów prawnych – ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz do uchwał podjętych przez Radę Miasta Płocka w dniu 28 grudnia ubiegłego roku regulujących gospodarkę odpadami komunalnymi na terenie miasta. Z tego miejsca można również pobrać deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Zakładka Odpady komunalne będzie sukcesywnie uzupełniana o nowe, istotne dla mieszkańców informacje.

 

Galeria do tej informacji (klknij na miniaturze, aby ją powiększyć):

źródło: terazplock.pl

« wróć

 

Zobacz również z terazplock.pl:

  Wiadomości 1 - 10 z 2782

dodano: 2014-11-27  
Ostatnia szansa na oddanie elektrośmieci w Płocku w tym roku!
Wielu z nas wciąż chomikuje stary lub zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Chociaż kupujemy nowe sprzęty, starych się nie pozbywamy, a przechowujemy, upychamy w komórkach, składujemy w piwnicach i… zapominamy. Nie ma wątpliwości, czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-24  
Puchar Polski dla Damiana Plewińskiego
W sobotę 22 listopada w Kaliszu odbyły się zawody Pucharu Polski w  wioślarstwie halowym. Na ergometrach wioślarskim ścigali się przede  wszystkim zawodnicy z klubów województwa wielkopolskiego podczas Otwartych Mistrzostw Woj czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-21  
DWA WYMAZY & DO BAZY! 
  DWA WYMAZY & DO BAZY!    SPEKTAKULARNA INICJATYWA STUDENCKIEJ SOLIDARNOŚCI Z CHORYMI NA RAKA KRWI RUSZA PO RAZ CZWARTY 26 – 27 listopada w 58 miastach Polski, studenci połączą siły, by jako ambasadorzy Fundacji DKMS P czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-20  
Turcja na 22. Międzynarodowych Targach Turystycznych w Warszawie
Z okazji obchodów 600-lecia nawiązania polsko-tureckich stosunków dyplomatycznych, Turcja powróciła na TT Warsaw. Targi, stwarzające niezwykłą możliwość prezentacji oferty turystycznej krajów i regionów z całego ś czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-17  
IX Płockie Targi Ślubne w Galerii Wisła
29 i 30 listopada w Galerii Wisła odbędą się dziewiąte Targi Ślubne. Wiślane Targi Ślubne rozwijają się z każdą kolejną edycją. Po sukcesie wcześniejszych edycji również tegoroczna odsłona będzie trwała dwa dni. Do wzięcia udziału zgłosiło czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-17  
20 listopada – Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu… …a palenie wraca jak bumerang
Rzucam i od jutra już nie palę… to jedne z najczęściej wypowiadanych słów przez nałogowych palaczy. Jak wynika z badań[i] przeprowadzonych przez Klinikę i Ośrodek Badań nad Nikotynizmem Free Forever, aż 88% palących deklaruje, że chci czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-17  
Komunikat dotyczący wypadku drogowego
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w dniu 17 października 2014r. Do zdarzenia doszło około 06.45, w Płocku  na Al. Kilińskiego, na oznakowanym przejściu dla czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-13  
Ogólnopolski Konkurs Poetycki
Uroczystość wręczenia nagród laureatom XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "O Liść Dębu" odbędzie się 21 listopada br. o godz. 17 w Pałacu Ślubów w Płocku. Uroczystość uświetni recital Katarzyny Skrzyne czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-13  
Płocki raport drogowy 13 listopada 2014
Informujemy, gdzie w czwartek 13 listopada będą prowadzone naprawy bieżące dróg i chodników oraz gdzie stanie fotoradar Straży Miejskiej. Uwaga! W związku z włączeniem do ruchu I etapu obwodnicy Płocka w rejonie ronda Wojska Polskieg czytaj więcej »

 

dodano: 2014-11-12  
Płock na podium Mistrzostw Świata w Chinach
Anita Tomaszewska z płockiego klubu kung fu UKS FU HOK KUEN właśnie wróciła z Mistrzostw Świata Wushu Tradycyjnego w Chinach z dwoma brązowymi medalami. Wushu to nic innego jak chińskie sztuki walki, których reprezentantem były i są t czytaj więcej »

 

Zobacz wszystkie wiadomości z terazplock.pl »

 

bottom
74 942 016