Na drogach często dochodzi do stłuczek, kolizji, czy wypadków samochodowych. Te zdarzenia wymagają od właścicieli aut poszukiwania odpowiedniego i profesjonalnego serwisu. Wielu kierowców zastanawia się nad oddaniem swojego samochodu do ASO, ale to z kolei wiąże się z większym nakładem finansowym. Dla każdego z nas, w takich sytuacjach, liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, a to zapewni tylko właściwa naprawa auta.

Serwis Auto-Korpowscy, to firma rodzinna, która na rynku płockim od przeszło trzech pokoleń, specjalizuje się w naprawach powypadkowych aut osobowych, dostawczych
i terenowych. Ich atuty to niewątpliwie szeroki zakres usług, niezawodna i wyspecjalizowana kadra, a także profesjonalne wyposażenie zakładu. Ponadto serwis gwarantuje bezgotówkową likwidację szkody z ubezpieczenia OC i AC wraz z ich pełną obsługą przy współpracy
z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi jak: PZU, WARTA, HESTIA, COMPENSA, TUW, MTU, HDI, PZMOT i innych. To wszystko sprawia, że klient nie zajmuje się kwestiami formalnymi, a odbiera z warsztatu profesjonalnie naprawiony samochód. Dodatkowo, na czas naprawy firma oferuje auto zastępcze.

Auto-Korpowscy to także Stacja Kontroli Pojazdów posiadająca serwis blacharsko-lakierniczy, w której wykonywane są badania rejestracyjne, badania okresowe i dodatkowe oraz badania pojazdów zasilanych gazem.

W bogatej ofercie serwisu znajdują się usługi z zakresu:

  • blacharstwa i lakiernictwa,
  • naprawy układów rozrządu,
  • pełnej obsługi i naprawy układów klimatyzacji w autach,
  • wymiany, montażu i sprzedaży opon nowych i używanych,
  • geometrii zawieszeń,
  • diagnostyki komputerowej silników, układów ABS, SRS, ASR, itp.,

Ponadto serwis Auto-Korpowscy posiada specjalistyczny samochód pomocy drogowej, którym świadczy usługi holownicze na terenie kraju i za granicą.

Ważną elementem działalności tej rodzinnej firmy jest także sprzedaż części zamiennych nowych i używanych oraz skup i sprzedaż samochodów.

Niezwykle szeroka gama usług i napraw mechanicznych oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że na rynku płockim Auto-Korpowscy mają już stałe miejsce. Firma cieszy się zaufaniem stałych klientów oraz nieustannie przyciąga nowych.

Zachęcamy do skorzystania z usług serwisu Auto-Korpowscy!

powrót