Przedsiębiorcy wiedzą, jak ważna jest kompleksowa oraz profesjonalna obsługa
w zakresie księgowości i rachunkowości jego firmy. Biuro Rachunkowe INFO PARTNER, którego siedziba znajduje się w samym centrum Starego Miasta w Płocku, gwarantuje od wielu lat najwyższą jakość świadczonych usług. Szeroka oferta dostosowana jest do każdego typu prowadzonej działalności, zarówno sektora małych, średnich, jaki i dużych firm. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że INFO PARTNER cieszy się zaufaniem na rynku płockim od wielu lat.

Biuro Rachunkowe świadczy dla swoich klientów usługi takie jak:

  • Prowadzenie ewidencji ryczałtowych
  • Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów
  • Prowadzenie Ksiąg Handlowych
  • Obsługa kadrowo-płacowa
  • Rejestracja działalności gospodarczej
  • Dotacje z Urzędu Pracy

Pracownicy biura wykorzystują w swojej pracy wysokospecjalistyczne narzędzia pozwalające na wykonywanie czynności niezwykle profesjonalnie i sprawnie. INFO PARTNER jest od kilku lat autoryzowanym partnerem handlowym i technicznym firmy AURA Technologies Sp. z o. o. zajmującej się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla małych i średnich firm. Programy te posiadają m.in. rekomendacje Stowarzyszenia Ekspertów Finansowych i Doradców Podatkowych.

INFO PARTNER to przede wszystkim odpowiedzialny i profesjonalny partner każdego przedsiębiorcy. Oferuje swoim klientom pomoc w zakresie obowiązków finansowo-księgowych. Dzięki INFO PARTNER w Płocku każdy prowadzący działalność gospodarczą będzie mógł przede wszystkim skupić się na rozwoju własnego biznesu zamiast studiowania zawiłych przepisów prawa podatkowego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

powrót