Lakiernia Gostynin

Kolizja drogowa czy wypadek – każde ze zdarzeń komunikacyjnych dla kierowcy wiąże się z wieloma dylematami. Jednym z najważniejszych jest miejsce naprawy auta. Przy jego wyborze należy wziąć pod uwagę tylko sprawdzone serwisy samochodowe charakteryzujące się profesjonalizmem i kompleksowością usług oraz zaufaniem klientów.

Na terenie Płocka, Gostynina i okolic ugruntowaną pozycją i wieloletnim doświadczeniem może pochwalić się serwis samochodowy CopiFlex Auto, którego oferta zapewnia pełen zakres usług. Profesjonalny zespół fachowców oraz nowoczesne wyposażenie warsztatu sprawiają, że każde zadanie zlecone przez klienta wykonywane jest sprawnie, rzetelnie i terminowo. Oprócz instalacji gazowych czy autodetailingu serwis specjalizuje się w naprawach powypadkowych. W blacharni i lakierni CopiFlex mogą być obsługiwane samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Ponadto klient może liczyć na pełną obsługę szkody od holowania z miejsca wypadku po zgłoszenie szkody w ubezpieczalni, a także opiekę prawną i techniczną podczas oględzin dokonywanych przez rzeczoznawcę.

W zakresie usług powypadkowych CopiFlex znajdują się również:

  • naprawy blacharskie z użyciem urządzeń pomiarowych,
  • naprawy lakiernicze z użyciem kabiny bezpyłowej oraz mieszalnika lakierniczego,
  • komputerowy dobór koloru do naprawianego elementu karoserii,
  • naprawa i polerowanie powłok lakierniczych,
  • pranie tapicerki samochodowej,
  • odnawianie i lakierowanie felg samochodowych,
  • wymiana szyb samochodowych.

CopiFlex swoim klientom oferuje również bezpłatne samochody zastępcze, a na wykonane naprawy udziela dwuletniej gwarancji.

Serwis CopiFlex Auto to miejsce, które sprosta nawet największym wymaganiom swoich klientów. Wiedza, doświadczenia i najwyższa jakość usług sprawiają, że jest to nowoczesny i przyjazny warsztat samochodowy na rynku płockim, którego bogata oferta obejmuje konserwację i zabezpieczenia antykorozyjne, montaż i serwis instalacji gazowych, naprawy mechaniczne, wymianę rozrządów, filtrów olejowych, układy hamulcowe, montaż haków, alarmów oraz czujników parkowania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług CopiFlex!

powrót