Wszystko zaczyna się od PRZEDSZKOLA

Moment, w którym rodzic zdecyduje się wysłać dziecko do przedszkola może budzić wiele emocji i obaw. Dotyczą one kwestii bezpieczeństwa, adaptacji malucha do nowych warunków czy jego rozwoju w grupie rówieśników. Wybór właściwej placówki wymaga przemyślenia szeregu kwestii, rozpoczynając od najprostszej, jaką jest lokalizacja, aż do oferty i programu edukacyjnego.

Bez wątpienia przedszkole ma niezwykle ważny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka, jego samodzielności czy umiejętności współpracy. Poprzez zabawę uczy się i poznaje otaczający go świat. Takim właśnie miejscem jest Akademia Przedszkolaka MAX, obecna na płockim rynku już 12 lat.

Fascynujące miejsce zabawy i nauki dla najmłodszych

Akademia Przedszkolaka MAX to przedszkole położone w centrum Płocka. Jego atutem jest przede wszystkim wyspecjalizowana i doświadczona kadra pedagogiczna, która zapewnia swoim podopiecznym twórczy rozwój, dzięki czemu możliwe jest tu odkrywanie prawdziwych talentów i zainteresowań już od najmłodszych lat. Indywidualne podejście do każdego dziecka gwarantuje poznanie jego potencjału i szczególnych potrzeb rozwojowych. Stosowane w przedszkolu pomoce dydaktyczne charakteryzuje z jednej strony ogromna różnorodność, z drugiej dostosowanie do aktualnych i jednocześnie zmieniających się potrzeb dzieci. Przedszkole MAXto miejsce, w którym panuje domowa atmosfera, a dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne. Małe grupy gwarantują sprawną adaptację, indywidualizację nauczania i idealną organizację zajęć, co stanowi ważną wartość dodaną placówki.

Mocne strony AkademiiPrzedszkolakaMAX

Niewątpliwie poza zespołem kreatywnych nauczycieli z sercem i ogromnym entuzjazmem, najważniejszym atutem przedszkola MAXjest jego bogata dodatkowa oferta edukacyjna i specjalistyczna gwarantowana podopiecznym. Obejmuje ona m.in.:

  • codzienną naukę języka angielskiego
  • zajęcia taneczne ZUMBA,
  • zajęcia z gimnastyki korekcyjnej,
  • zajęcia ruchowe z elementami AIKIDO,
  • grupowa i indywidualna terapia logopedyczna,
  • zajęcia z robotyki dla najstarszych przedszkolaków,
  • dogoterapię,
  • zajęcia specjalistyczne zgodnie z wymogami.

Atutem tego miejsca jest także nowatorskie podejście do nauki. Odbywa się ona oczywiście poprzez zabawę, ale z wykorzystaniem nowoczesnych metod i narzędzi. Sprzęty multimedialne, tablety, tablice interaktywne, programy i cyfrowe materiały edukacyjne, aplikacje, generatory – wszystkie te narzędzia pomagają ćwiczyć umiejętności grafomotoryczne, matematyczne, a także logiczne myślenie, refleks, kreatywność, pamięć i koncentrację dzieci. Rozwiązania te są jednak tylko uzupełnieniem tradycyjnych zajęć, pomocy dydaktycznych i aktywności w przedszkolu. Wszystko to gwarantuje dobre przygotowanie do kolejnych etapów edukacyjnych.

Rozumiejąc proces edukacyjny małego dziecka jako wspieranie jego rozwoju i samodoskonalenia, mając świadomość czekających dziecko wyzwań ze strony współczesnego świata, stawiamy sobie cele, których realizacja pozwoli dziecku funkcjonować w dynamicznie zmieniających się warunkach.

100 % zaangażowanie w dobrą zabawę, staranne przygotowanie do zajęć dydaktycznych, odpowiedzialna opieka, dojrzałość a przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo naszych dzieci sprawiają, że osiągamy doskonałe efekty pracy dydaktyczno-wychowawczej. Oddając nam pod opiekę swoje dziecko, masz pewność, że jest w dobrych rękach” – mówi Katarzyna Szczawińska-Kamelska, założycielka Akademii

Akademia Przedszkolaka MAX to wszystko, co niezbędne dla rozwoju maluchów, twórcza zabawa, troskliwa opieka i zdrowe jedzenie, uwzględniające potrzeby małych alergików!

powrót