Opieka nad seniorami i osobami chorymi.

Zapewnienie troskliwej opieki naszym najbliższym w sytuacji, kiedy nie są już w stanie funkcjonować samodzielnie, staje się priorytetem. Wybór odpowiedniej placówki to rzecz niełatwa. Aby podjąć właściwą decyzję, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Ważna jest lokalizacja, zakres świadczonych usług, standard obiektów, jakość posiłków i wiele innych.

Jaki dom opieki wybrać?

Seniorzy, osoby przewlekle chore czy też niepełnosprawne wymagają często całodobowej opieki, pielęgnacji, a także właściwej diety. To wszystko oferuje Ośrodek Rehabilitacyjno – Pielęgnacyjny w Tchórzu koło Płocka. Szeroki zakres usług placówki zawiera zakwaterowanie całodobowe lub pobyt dzienny w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Ponadto dom opieki zapewnia opiekę lekarską i pielęgniarską oraz rehabilitację. Do dyspozycji mieszkańców jest stołówka oraz kaplica. Niewątpliwym atutem tego miejsca może być także położenie – ośrodek mieści się poza miastem, wśród ciszy i zieleni. Mieszkańcy ośrodka w Tchórzu mają zapewnione wszystko to, co jest niezbędne, aby prowadzić godne życie.

Dlaczego warto skorzystać z usług domu opieki w Tchórzu?

Lokalizacja ośrodka, położonego ok. 3 km od granicy miasta, pozwala na częste odwiedziny osób bliskich. Ponadto, nasz bliski ma zapewnioną troskliwą opiekę, poczucie bezpieczeństwa czy stały dostęp do zabiegów rehabilitacyjnych, to wszystko z pewnością może wpłynąć na poprawę jakości życia seniora czy osoby chorej.

powrót