DPS „Mecenat” to niezwykłe miejsce na mapie Płocka. Wybudowany 11 lat temu dom opieki kieruje swoją ofertę do seniorów, ale także do osób dorosłych, wymagających całodobowej opieki z powodu choroby lub niepełnosprawności.

Dom Opieki „Mecenat” zapewnia swoim gościom profesjonalną opiekę (lekarz internista, lekarz psychiatra, pielęgniarki oraz wykwalifikowani opiekunowie), pielęgnację i rehabilitację. Ponadto całodzienne wyżywienie przygotowywane jest na miejscu w doskonale urządzonej kuchni, co sprawia, że posiłki dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz diet i smakują jak w domu.

Pensjonat „Mecenat” w Płocku jest w pełni przystosowany do wymagań osób niepełnosprawnych. Pokoje jednoosobowe i dwuosobowe wyposażone są w nowoczesne łóżka dla osób leżących, instalację przyzywową oraz oddymiającą. Dom opieki posiada pokój dzienny, świetlicę oraz kaplicę.

Do dyspozycji gości jest także rozległy ogród, gwarantujący spacery w pięknych okolicznościach przyrody.

Płocki dom opieki gwarantuje profesjonalizm w świadczeniu usług i bezpieczeństwo dla swoich gości. Podczas całodobowej opieki mieszkańcy mogą liczyć na wykwalifikowaną kadrę. Dodatkowym atutem miejsca jest jego położenie – placówka znajduje się w niewielkiej odległości od Szpitala Wojewódzkiego w Płocku.

Zapraszamy do jedynego takiego miejsca w Płocku!

powrót