Znajdź firmę, usługę lub produkt w Twojej okolicy

Branże Teraz Płock

DPS „Mecenat” to niezwykłe miejsce na mapie Płocka. Wybudowany 11 lat temu dom opieki kieruje swoją ofertę do seniorów, ale także do osób dorosłych, wymagających całodobowej opieki z powodu choroby lub niepełnosprawności.

Dom Opieki „Mecenat” zapewnia swoim gościom profesjonalną opiekę (lekarz internista, lekarz psychiatra, pielęgniarki oraz wykwalifikowani opiekunowie), pielęgnację i rehabilitację. Ponadto całodzienne wyżywienie przygotowywane jest na miejscu w doskonale urządzonej kuchni, co sprawia, że posiłki dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz diet i smakują jak w domu.

Pensjonat „Mecenat” w Płocku jest w pełni przystosowany do wymagań osób niepełnosprawnych. Pokoje jednoosobowe i dwuosobowe wyposażone są w nowoczesne łóżka dla osób leżących, instalację przyzywową oraz oddymiającą. Dom opieki posiada pokój dzienny, świetlicę oraz kaplicę.

Do dyspozycji gości jest także rozległy ogród, gwarantujący spacery w pięknych okolicznościach przyrody.

Płocki dom opieki gwarantuje profesjonalizm w świadczeniu usług i bezpieczeństwo dla swoich gości. Podczas całodobowej opieki mieszkańcy mogą liczyć na wykwalifikowaną kadrę. Dodatkowym atutem miejsca jest jego położenie – placówka znajduje się w niewielkiej odległości od Szpitala Wojewódzkiego w Płocku.

Zapraszamy do jedynego takiego miejsca w Płocku!

DPS Mecenat. Płock, ul. Maszewska 18 tel. 24 366 20 60
kom. 606 26 22 24