Sposoby na udaną imprezę

Nowoczesne technologie i zaawansowane rozwiązania wkraczają do naszego świata w błyskawicznym tempie. Są obecne w niemal każdej sferze życia. Nic więc dziwnego, że dotyczy to także tak dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest branża eventowa. Pokazy laserów, multimedia czy w końcu nowoczesne fotobudki – to jedne z najpopularniejszych sposobów na uatrakcyjnienie każdej imprezy.

Fotobudka 360° – by utrwalić to, co najważniejsze

Z chwilą, gdy fotografia oraz video stały się czymś zupełnie powszechnym, każdy z nas pragnie uwiecznić najważniejsze momenty w życiu: chwile spędzone w gronie najbliższych, rodzinne uroczystości, podniosłe wydarzenia. Ciekawe i niepowtarzalne ujęcia nie stanowią już żadnego problemu, gdy mamy do dyspozycji fotobudkę 360°. To zupełnie nowy wymiar utrwalania tego, co dla nas najważniejsze. Umożliwia ona nagrywanie filmu z wielu perspektyw – kamera obraca się wokół bawiących się osób, znajdujących się na specjalnej platformie. Dzięki wykorzystaniu efektu slow motion, czyli nagrywaniu w zwolnionym tempie, możliwe jest uchwycenie każdego ruchu i wielu emocji na zawsze. Jak twierdzi właścicielka firmy Fotonik z Sannik pod Płockiem – to atrakcja, która sprawdzi się na wszystkich uroczystościach. Sprawi, że nawet najbardziej nieśmiałe osoby odważą się stanąć przed obiektywem.

Fotonik – z pasji do fotografii

Fotonik to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem na rynku fotograficznym w naszym rejonie. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz podążanie za zmieniającymi się trendami to z pewnością gwarancja sukcesu firmy z Sannik. Doczekała się ona rzeszy wiernych klientów, którzy właśnie jej powierzyli wykonywanie sesji zdjęciowych oraz fotoreportaży z najważniejszych wydarzeń w życiu: ślubu, chrztu, komunii, rocznicy, itd. W bogatej ofercie firmy znaleźć można także fotobudkę 360°, która z pewnością będzie świetną okazją do szalonej zabawy dla naszych gości oraz zagwarantuje niezwykłą pamiątkę na długie lata. Zarejestrowane w ten sposób emocje będzie można odtworzyć w każdej chwili.

Planując imprezę dla znajomych czy rodziny już dziś skontaktuj się z firmą Fotonik i zamów fotobudkę 360°.

powrót