Właściciele zwierząt, dbając o właściwą opiekę nad swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, zapewniają im poczucie bezpieczeństwa i zdrowie na długie lata. Wśród najpopularniejszych pupili domowych są oczyścicie koty i psy, a także chętnie wybierane gryzonie, ryby akwariowe, ptaki oraz gady. Codzienna troska o odpowiednie pożywienie, aktywność fizyczną, higienę, czy w końcu zabawę czasem nie wystarcza. W razie problemów zdrowotnych potrzebna jest profesjonalna pomoc. Miejscem przyjaznym dla zwierząt oraz cieszącym się wieloletnią tradycją jest Lecznica Weterynaryjna w Płocku, istniejąca na rynku od wielu lat. Atutami przychodni są zarówno doświadczeni lekarze weterynarii, jak i specjalistyczny sprzęt dostępny dla każdego pacjenta. Leczenie zwierząt rozpoczyna się od wywiadu i postawienia diagnozy. W tym celu określa się temperaturę ciała pacjenta, podłącza się go do monitora EKG, pobiera krew do badań biochemicznych i morfologii. Po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności można przejść do leczenia.

W Lecznicy Weterynaryjnej znajduje się gabinet zabiegowy, w którym przeprowadza się wszystkie badania: USG, RTG, EKG, Endoskopię, w tym gastroskopię, a także blok operacyjny zapewniający stały monitoring pacjenta w czasie operacji, wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny:

  • monitor oddechu,
  • EKG pracy serca,
  • pulsoksymetr,
  • kapnograf.

Lekarze specjaliści w Lecznicy w swojej codziennej pracy wyróżniają się fachowym podejściem do zwierząt oraz ogromną wiedzą i doświadczeniem, dbając o zdrowie
i dobre samopoczucie naszych pupili.

Serdecznie zapraszamy!

powrót