Każdy użytkownik auta wie, że szyby samochodowe mogą ulec uszkodzeniom. Upływ czasu, działanie wycieraczek, a także czynniki zewnętrzne są najczęstszymi przyczynami odprysków, czy pęknięć. W takich sytuacjach konieczna jest natychmiastowa naprawa lub
w ostateczności wymiana na nowe. Warto dodać, iż pojazd z uszkodzoną szybą może nie przejść pozytywnie badania technicznego, w konsekwencji jego właściciel traci dowód rejestracyjny. Specjalistą w tej dziedzinie jest Mirglass Mobilne Auto Szyby Płock. Firma zajmuje się profesjonalną obsługą samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także maszyn rolniczych i budowlanych. W ofercie Mirglass Auto Płock znajduje się montaż szyb, uszczelnianie, naprawa odprysków, czy przyciemnianie szyb. Dostępne są szyby nowe i używane. Fachowcy na życzenie klienta świadczą usługi mobilnie, miejscu zamieszkania klienta. Dojazd pod wskazany adres gratis! Obszar działania firmy Mirglass to Wyszogród, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Gostynin, Płock, Kutno oraz Sierpc.

Mirglass Mobilne Auto Szyby to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku płockim, ciesząca się zaufaniem swoich klientów. Jej atuty to profesjonalizm, szybkość działania i gwarantowany efekt.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

powrót