Przebudowy, renowacje i remonty domów czy mieszkań to dla wielu wyzwania, które spędzają sen z powiek. Wiążą się one z wieloma trudnymi decyzjami, chociażby z wyborem profesjonalnej ekipy czy zakupem odpowiednich materiałów budowlanych. Podejmując się prac remontowych mamy jednak na uwadze ich efekt końcowy i to, w jaki sposób wpłyną one na nasze życie. Z jednej strony odświeżamy i ulepszamy wnętrza, by dzięki temu stawały się one bardziej funkcjonalne, z drugiej zaś, podnosimy ich walory estetyczne. Na tym jednak nie koniec. Często decydują w tej kwestii czynniki, które mają wpłynąć na poprawienie komfortu życia mieszkańców, a nawet pozwolą na wprowadzenie oszczędności w domowym budżecie. Mowa tu o izolacji termicznej budynku. Profesjonalne ocieplenie sprawi, że zimą z naszych wnętrz nie będzie uciekało ciepło, a latem pozostanie w nich przyjemny chłód. To wszystko stanowczo wpłynie na obniżenie wysokości rachunków za ogrzewanie, a co za tym idzie, także na ochronę środowiska naturalnego.

Profesjonalną izolacją termiczną na rynku płockim, i nie tylko, zajmuje się firma, która specjalizuje się w tynkowaniu maszynowym, a także ociepleniami pianą PUR.

Bogata oferta firmy obejmuje:

  • tynki gipsowe,
  • tynki gipsowo-wapienne,
  • ocieplenia pianą PUR,
  • wypożyczalnię sprzętu budowlanego.

Wysoka jakość usług, najnowsze technologie, a także wieloletnie doświadczenie sprawiają, że firma ma ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym, o czym świadczy rzesza zadowolonych klientów.

Firma specjalizuje się w ocieplaniu budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych, pianą poliuretanową, czyli tzw. pianą PUR – najskuteczniejszym spośród wszystkich dostępnych na rynku izolatorów. Zapewnia ona doskonałe docieplenie, zabezpieczenie termoizolacyjne oraz akustyczne. Już kilkucentymetrowa warstwa pianki gwarantuje zadowalającą szczelność i izolację. Dzięki zastosowanej metodzie natrysku, przy użyciu urządzeń wysokociśnieniowych, piana wnika we wszystkie szczeliny. Technika ta gwarantuje precyzję wykonania i oszczędność czasu. Ponadto firma posiada najwyższej jakości system do natrysku poliuretanu dysponujący własnym źródłem zasilania. Dzięki takiemu rozwiązaniu można go stosować w niemal każdych warunkach zabudowy oraz przy złych warunkach atmosferycznych.

Indywidualne podejście do klienta, krótki czas realizacji zlecenia i materiały najwyższej jakości, tylko od sprawdzonych producentów.

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z oferty firmy.

powrót