Wybierając się w podróż służbową, czy też całkiem prywatną, w pierwszej chwili myślimy o miejscu noclegu. Lista wymagań i oczekiwań ze strony klientów jest całkiem spora, od lokalizacji obiektu rozpoczynając, a kończąc na jego wyposażeniu i zapleczu gastronomicznym. Ilu gości, tyle oczekiwań.

Czy można zatem jednoznacznie stwierdzić, czym powinien charakteryzować się idealny hotel? Nie jest to zadanie łatwe, ale obserwując kierunek rozwoju bazy noclegowej można wskazać kilka cech, którymi powinien się on wyróżniać. Po pierwsze jest to niewątpliwie lokalizacja hotelu. Obiekt, ze względu na swoje przeznaczenie, musi być położony w takim miejscu, by goście mogli wypocząć po całym dniu aktywności, a także skorzystać z największych atrakcji regionu. Po drugie, wizytówką dobrego hotelu jest jego zaplecze restauracyjne. To miejsce, gdzie można smacznie zjeść i zrelaksować się w przytulnej i miłej atmosferze. Szerokie menu, przystosowane także dla rodzin z dziećmi oraz produkty najwyższej jakości to gwarancja sukcesu i zadowolenia ze strony klientów. Kolejną cechą dobrego hotelu jest jego wyposażenie. Tu liczy się zarówno wygoda jak i estetyka. Przestronne wnętrza czy nowoczesny design z pewnością zostaną docenione przez gości. Kolejną cechą, o której nie sposób nie wspomnieć, jest dodatkowe zaplecze, tj. sala bankietowa, sala konferencyjna, prywatny monitorowany parking czy w końcu bezpłatne WiFi.

Można by wymienić jeszcze wiele czynników, które mają wpływ na to, że gościom niczego nie zabraknie i będą chcieli ponownie to miejsce odwiedzić.

Przyglądając się pod tym kątem bazie hotelowej Płocka z pewnością warto zwrócić uwagę na Hotel Podkowa. To trzygwiazdkowy obiekt, który sprosta najwyższym wymaganiom swoich klientów. Wyróżnia go wyjątkowa lokalizacja. Hotel położony jest zaledwie cztery kilometry od Starego Miasta, gwarantując tym samy ciszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku, a także łatwy dostęp do największych atrakcji turystycznych naszego miasta czy regionu. Ponadto, restauracja hotelowa serwuje wyśmienite potrawy w nowoczesnej odsłonie. W trosce o komfort gości pokoje zostały wyposażone w tv, lodówkę oraz klimatyzację. W cenę każdego noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, dostęp do sieci internetowej oraz bezpłatny parking. Do dyspozycji gości są także suszarki do włosów, deski do prasowania oraz żelazka.

Poza doskonałą lokalizacją oraz wyjątkowym wystrojem wnętrz Hotel Podkowa w Płocku posiada atrakcyjną ofertę dla firm, jak i osób prywatnych. Zapewni on organizację imprez okolicznościowych, takich jak wesela, komunie, chrzciny, ale także fachowych szkoleń, konferencji, czy imprez integracyjnych. W bogatej ofercie obiektu znajduje się wykwintne menu, kompleksowa obsługa przyjęcia, klimatyzowane sale, a także pełen serwis dodatkowych usług.

Hotel Podkowa to z pewnością więcej niż tradycyjny hotel.

powrót