JC PARTS Płock

JC PARTS PŁOCK to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku płockim. Specjalizuje się w sprzedaży części motoryzacyjnych do samochodów osobowych i dostawczych zapewniając kompleksową i profesjonalną obsługę klientów.

W ofercie serwisu samochodowego w Płocku znajduje się m.in. wymiana amortyzatorów, mechanizmów rozrządu, układów napędowych, wydechowych, kierowniczych, klocków hamulcowych, tarcz, bębnów, a także przeglądy bieżące samochodów, serwis klimatyzacji oraz wymiana olejów i filtrów.

Dlaczego warto regularnie wymieniać olej w silniku?

Ochrona silnika to najbardziej oczywista odpowiedź.

Olej silnikowy pełni wiele ważnych funkcji, o których warto pamiętać.

Po pierwsze niezbędny jest do smarowania ruchomych elementów silnika. Po drugie chłodzi silnik. I wreszcie, po trzecie, utrzymuje silnik w czystości.

Jakość olejów dostępnych na rynku nieustannie się poprawia, w JC PARTS Płock dostępne są oleje silnikowe najwyższej jakości, jednak to nie zwalnia kierowców z obowiązku regularnej wymiany.

Kiedy wymienić olej? Można polegać na zaleceniach producentów, mając jednak na uwadze, iż na częstotliwość wymiany oleju silnikowego wpływa wiele czynników, począwszy od rodzaju silnika, aż do warunków eksploatacji auta. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki olej wybrać do swojego auta, wejdź na stronę www.jcparts.pl i skontaktuj się z działem obsługi klienta: dział sprzedaży tel. 24 265 34 66 oraz serwis tel. 600 395 184 .

Kierowco, pamiętaj o regularnej wymianie oleju i filtra oleju w Twoim samochodzie, ponieważ jest ona niezbędna do prawidłowego funkcjonowania silnika!

Zapraszamy do JC PARTS PŁOCK.

powrót